השוואה בין Engage X2: Widebody מול Elongated מול X2 Pro (2026)
עודכן לאחרונה: ספטמבר 2026
אותה קצף מרובע צפיפות, ושלושה סווינג ווייטים שונים מאוד.
ה-Engage X2 Elongated הוא הבחירה המובילה שלנו של Engage עם ציון כולל של 9.25, הכי חזק בכח (9.3) ובפופ (9.1) בכל הסדרה, על סווינג ווייט נוח של 115. קחו את ה-X2 Widebody (9.05) אם אתם משחקים זוגות: יש לו טוויסט ווייט של 7.1 מול 6.0 ב-Elongated, והשליטה (9.2), הסליחה (9.1) ומהירות הידים (9.3) הטובות שבשלושתם. ה-X2 Pro (8.95) מפיק את הספין הגבוה ביותר בהפרש ברור, 2,373 RPM, אבל הסווינג ווייט שלו 124.3 והוא UPA-A בלבד, שם שני האחרים מאושרים גם ב-USAP. שלושתם נמכרים ב-US$259.99, ובערך US$234 עם הקוד PRH אצל Engage (10% הנחה).
איך בדקנו
כל מחבט שאנחנו מסקרים עובר את אותו פרוטוקול מגרש: משחק אישי, התמודדות ישירה ושימוש בטורנירים, לפני שכותבים מילה אחת. לכל המחבטים שלמטה יש ביקורת מלאה באתר; לחצו כדי לראות ציונים, מפרטים וההצעה שמצאנו לכל אחד.
הדירוגים
כל קטגוריה שלמטה מקשרת לביקורת המלאה של המחבט.
- יותר עוצמה (9.3 vs 8.9)
- יותר פופ (9.1 vs 8.8)
- יותר ריץ' מהצורה המוארכת
- יותר סליחה (9.1 vs 8.2)
- יותר תמרוז (9.3 vs 8.6)
- סווינג קל יותר (111 לעומת 115 סווינג ווייט)
- יציבות גבוהה יותר במכות מחוץ למרכז (7.1 לעומת 6.0 טוויסט ווייט)
- יותר סליחה (9.1 vs 8.2)
- יותר תמרוז (9.3 vs 8.6)
- סווינג קל יותר (111 לעומת 115 סווינג ווייט)
- יציבות גבוהה יותר במכות מחוץ למרכז (7.1 לעומת 6.0 טוויסט ווייט)
- יותר עוצמה (9.3 vs 8.9)
- יותר פופ (9.1 vs 8.8)
- הריץ' הגדול יותר של צורה מוארכת
הקודים על כפתורי הקנייה למעלה זהים לטבלה שלנו ב/deals. רוב מותגי השותפים משתמשים בPRH (HEAD משתמש בPRH15). הכפתורים פותחים את קישור השותפים; הדביקו את הקוד בקופה אם המותג מבקש.
קנו X2 Elongated או X2 Widebody עם הקוד הפעיל
כל כפתור הוא קישור שותפים במחיר המבצע שאנחנו מציינים. העתיקו את תיבת הקוד בביקורת המלאה, או השתמשו בקוד שמופיע על תווית הכפתור.
כל שלוש צורות ה-X2 במבט חטוף
- X2 מוארך 16mm: סווינג ווייט 115 · טוויסט ווייט 6.0 · ~2,280 RPM · ציון כולל 9.25 · עוצמה 9.3 / בקרה 8.7 / סלחנות 8.2 / תנועתיות 8.6. USAP + UPA-A.
- X2 רחב 16mm: סווינג ווייט 111 · טוויסט ווייט 7.1 · ~2,290 RPM · ציון כולל 9.05 · עוצמה 8.9 / בקרה 9.2 / סלחנות 9.1 / תנועתיות 9.3. USAP + UPA-A.
- X2 Pro 16mm: 8.19 oz · סווינג ווייט 124.3 · טוויסט ווייט 6.3 · 2,373 RPM · ציון כולל 8.95 · ספין 9.4 / עוצמה 9.1 / סלחנות 8.0 / תנועתיות 7.2. UPA-A בלבד.
- משותף: ליבת קצף quad-density, פני פחמן micro-weave, 16mm.
- מחיר משותף: US$259.99 → בערך US$234 עם הקוד PRH ב-Engage (10% הנחה).
בחרו במוארך אם
אתם רוצים את X2 המוגדר כברירת מחדל, הצורה שרוב החנויות והמקצוענים מדגישים, וזו שמקבלת כאן את הציון הגבוה ביותר, 9.25. הגעה נוספת, עומק דרייב כבד-ראש, ומהירות הגשה ברמה הנמוכה של 60 MPH.
זו גם הבחירה המאוזנת בסדרה. עם סווינג ווייט 115 הוא משחק הרבה יותר קל מ-X2 Pro עם 124.3, והעוצמה 9.3 שלו הטובה שבשלוש. המחיר הוא טוויסט ווייט 6.0 וסלחנות 8.2, הצורה המוארכת דורשת מגע נקי יותר מהצורה הרחבה.
בחרו ברחב אם
אתם משחקים בעיקר זוגות, רוצים ידיים מהירות במטבח, ומעריכים יציבות בבלוקים ובספיד-אפים. הטוויסט ווייט 7.1 שלו גבוה ביותר מל נקודה שלמה מזה המוארך, והופך לבעל ציוני הבקרה (9.2), הסלחנות (9.1) והתנועתיות (9.3) הטובים בסדרה, תוך שמירה על ספין סביב 2,290 RPM.
אתם מוותרים על 0.4 עוצמה ועל קצת הגעה. למשחק זוגות כבד-מטבח זו עסקה ששווה לעשות, והמחבט הרחב הוא ה-X2 שהיינו נותנים לרוב שחקני המועדון.
בחרו ב-X2 Pro רק אם אתם יודעים איך מרגיש סווינג ווייט 124
X2 Pro הוא המחבט המחוספס ביותר ש-Engage מייצרת: 2,373 RPM וציון ספין של 9.4, שניהם בבירור לפני השניים האחרים, שנמצאים סביב 2,285. אם ספין היא הדבר היחיד שאתם קונים בשבילו, הוא מספק.
המחיר משולם בסווינג ווייט. עם 124.3 וכבד-ראש מאוד, זו משאית, תנועתיות 7.2 היא הציון הנמוך ביותר בכל ההשוואה, ותרגישו בזה כל פעם שמגיעים באיחור לספיד-אפ. הסלחנות יורדת ל-8.0 גם כן.
עוד דבר שמכריע את ההחלטה עבור חלק מהאנשים: X2 Pro הוא UPA-A בלבד בנתונים שלנו, בעוד שהמוארך הרגיל והרחב מאושרים גם ב-USAP. אם אתם משחקים באירועים מאושרי USAP, זה פוסל אותו. ההמלצה שלנו כברירת מחדל ב-Engage נשארת ה-X2 הרגיל המוארך.
X2 או Axiom?
שורת ה-Axiom של Engage יושבת מתחת ל-X2 ב-US$199.99, או ב-US$179.99 עם אותו הקוד PRH, US$54 פחות מ-X2. היא מקבלת 8.7 בצורה המוארכת ו-8.65 בצורה הרחבה, לעומת 9.25 ו-9.05 של X2, אז אתם באמת משלמים על ההבדל ולא על הלוגו.
ה-השוואה בין Axiom ל-X2 שלנו מכסה את ההחלטה הזו במלואה. בגרסה המקוצרת: קנו את Axiom אם US$234 מעל הקו שלכם, את X2 המוארך אם לא.
מחיר, ואיך להשתמש בקוד PRH אצל Engage
כל שלוש צורות ה-X2 נמכרות במחירון של US$259.99. הקוד PRH נותן 10% הנחה ב-engagepickleball.com, מה שמוריד מחבט בודד לכ-US$234 בקופה.
מדובר בקוד שותפים קבוע ולא במבצע עונתי, אז אין לו תאריך תפוגה. השתמשו בו לפני שמשלמים ואשרו את הסכום. אותו קוד תקף גם לשורת Axiom, כל הפרטים ב-דף קודי המבצע של Engage.
איזה Engage X2 כדאי לקנות?
שאלות נפוצות
איזה קוד מבצע קיים למחבטי הפיקלבול של Engage?
הקוד הוא PRH. הוא מוריד 10% ב-engagepickleball.com, כך ש-X2 עובר מ-US$259.99 לבערך US$234 ו-Axiom מ-US$199.99 ל-US$179.99. הזינו אותו בקופה ואשרו את הסכום לפני שמשלמים.
איזו צורת Engage X2 הכי טובה?
ה-X2 Elongated עם ציון כולל של 9.25, הכי חזק בכח (9.3) ובפופ (9.1) בכל הסדרה. ה-X2 Widebody עומד על 9.05 והוא המחבט הטוב יותר למשחק זוגות, הודות לטוויסט ווייט של 7.1 ולשליטה, הסליחה ומהירות הידים המובילות במחלקה. ה-X2 Pro עם ציון 8.95 הוא עם הכי הרבה ספין, אבל סווינג ווייט כבד מאוד של 124.3.
איזו צורה של Engage X2 טובה יותר לספין?
ה-X2 Pro, ולא בהפרש קטן: 2,373 RPM מול בערך 2,285 עבור הגרסאות הרגילות בצורה מוארכת וברחבה. בין שתיים אלה הספין שווה למעשה, אז בחרו לפי סווינג ווייט ומיקום במגרש.
האם Engage X2 מאושר ב-USAP?
גרסאות ה-X2 הרגילות, רחבה ומוארכת, שתיהן מאושרות גם ב-USAP וגם ב-UPA-A. ה-X2 Pro רשום רק כ-UPA-A בנתונים שלנו, אז אל תניחו שזה יספיק לאירוע תחת USAP, בדקו קודם את רשימת האישורים המעודכנת.
כמה עולה Engage X2 עם קוד הנחה?
בערך US$234. שלוש צורות ה-X2 נמכרות ב-US$259.99, ויורדות בערך 10% עם הקוד PRH ב-engagepickleball.com, וההנחה נכנסת בקופה.
מדריכים קשורים
הדביקו את הקוד בקופה, ואז קנו.
המותגים בעמוד הזה: Engage. הקודים מופיעים על כל כפתור קנייה ובדף /deals.
התמודדויות נוספות שכדאי לקרות
השוואות שכוללות את אותם מחבטים כמו המחבט הזה.
עברו על כל השוואות של מחבטי הפיקלבול →