11SIX24 Power 2 נגד Jelly Bean 2: אותו גריט, US$40 הבדל
עודכן לאחרונה: ספטמבר 2026
אותה פני משטח HexGrit, קצף אחר מתחת, והשורה הזולה יותר מקבלת ציון גבוה יותר.
Power 2 היא השורה הרב עוצמה ו-Jelly Bean 2 היא השורה בעלת השליטה, וזה בדיוק הפיצול ש-11SIX24 תכננה. שתי השורות משתמשות באותה פני הפחמן HexGrit; מה שמשתנה הוא הקצף שמתחת: ליבת MPP קשיחה יותר ב-Power 2, ו-EMA רך יותר ב-Jelly Bean 2. בציונים שלנו Jelly Bean 2 מנצחת בשלוש מתוך ארבע הצורות הזוגות ומשיגה תיקו ברביעית, מספינית חזק יותר בארבע, ועולה US$159.99 מול US$199.99, פער של US$40. Power 2 עדיין השורה שנמכרת, ויש לזה סיבה אמיתית: היא מסתובבת קל יותר בשלוש מתוך ארבע צורות ומכה כדור קשיח יותר, וזה מה שמרגישים בעשרת הדקות הראשונות. קנו Power 2 אם מסיימים נקודות עם קצב, ו-Ultre Power 2 (8.8) היא הצורה שכדאי לקחת. קנו Jelly Bean 2 אם מנצחים נקודות במטבח (kitchen), ו-Pegasus Jelly Bean 2 (9.0) היא 11SIX24 בעלת הציון הגבוה ביותר שדירגנו. שתי השורות רשומות רק תחת UPA-A.
איך בדקנו
כל מחבט שאנחנו מסקרים עובר את אותו פרוטוקול מגרש: משחק אישי, התמודדות ישירה ושימוש בטורנירים, לפני שכותבים מילה אחת. לכל המחבטים שלמטה יש ביקורת מלאה באתר; לחצו כדי לראות ציונים, מפרטים וההצעה שמצאנו לכל אחד.
הדירוגים
כל קטגוריה שלמטה מקשרת לביקורת המלאה של המחבט.
- יותר בקרה (9.15 vs 8.3)
- יותר סליחה (9.2 vs 8.4)
- כדי לחסוך US$40 פחות (US$159.99 עם PRH)
- סווינג קל יותר (111.8 לעומת 115.15 סווינג ווייט)
- יציבות גבוהה יותר במכות מחוץ למרכז (7.15 לעומת 6.7 טוויסט ווייט)
- יותר עוצמה (8.8 vs 8.2)
- יותר פופ (8.5 vs 8.3)
- יותר עוצמה (8.8 vs 8.2)
- יותר פופ (8.5 vs 8.3)
- יותר בקרה (9.15 vs 8.3)
- יותר סליחה (9.2 vs 8.4)
- לשלם US$40 פחות
- סווינג קל יותר (111.8 לעומת 115.15 סווינג ווייט)
- יציבות גבוהה יותר במכות מחוץ למרכז (7.15 לעומת 6.7 טוויסט ווייט)
הקודים על כפתורי הקנייה למעלה זהים לטבלה שלנו ב/deals. רוב מותגי השותפים משתמשים בPRH (HEAD משתמש בPRH15). הכפתורים פותחים את קישור השותפים; הדביקו את הקוד בקופה אם המותג מבקש.
קנו Pegasus Jelly Bean 2 או Ultre Power 2 עם הקוד הפעיל
כל כפתור הוא קישור שותפים במחיר המבצע שאנחנו מציינים. העתיקו את תיבת הקוד בביקורת המלאה, או השתמשו בקוד שמופיע על תווית הכפתור.
אותה פאה. ליבה אחרת. זה המחבט כולו.
זו השוואה נקייה במיוחד, כי 11SIX24 שינתה משתנה אחד. שני הקווים עובדים עם אותה פאת פחמן HexGrit, ומשום כך סיפור הגריט, הנשיכה מהקופסה וכמה זמן המרקם מחזיק, זהה בשני המקרים.
מה שמשתנה זה הקצף. Power 2 משתמשת בקצף MPP במבנה תרמופורמד Gen 4: קשה יותר, מהיר יותר מהפאה, כדור שטוח וקשה יותר. Jelly Bean 2 משתמשת בקצף EMA במבנה יוניבודי יצוק Gen-4: רך יותר, יותר דוול, הכדור יושב על הפאה לפני שהוא יוצא.
כל מה שמתחת נובע מההבדל האחד הזה, ולא מפער המחיר של US$40.
ארבע הצורות המקבילות, קו מול קו
- גוף רחב (Pegasus): Power 2 8.6 (כוח 8.3, בקרה 8.7, ספין 9.1, סווינג ווייט 108, טוויסט ווייט 7.0) · Jelly Bean 2 9.0 (כוח 8.2, בקרה 9.15, ספין 9.4, סווינג ווייט 111.8, טוויסט ווייט 7.15).
- היברידי (Vapor): Power 2 8.7 (כוח 8.7, בקרה 8.4, ספין 9.2, סווינג ווייט 111) · Jelly Bean 2 8.85 (כוח 8.35, בקרה 8.9, ספין 9.35, סווינג ווייט 118.5).
- היברידי (Ultre): Power 2 8.8 (כוח 8.8, בקרה 8.3, ספין 9.3, סווינג ווייט 115.15) · Jelly Bean 2 8.8 (כוח 8.4, בקרה 8.75, ספין 9.4, סווינג ווייט 122.2). התיקו היחיד.
- מוארך (Hurache): Power 2 8.5 (כוח 8.8, בקרה 8.0, ספין 9.2, טוויסט ווייט 5.9) · Jelly Bean 2 8.7 (כוח 8.3, בקרה 8.45, ספין 9.35, טוויסט ווייט 6.0).
- מחיר: כל Power 2 היא US$209.99, ויורדת לUS$199.99 עם PRH. כל Jelly Bean 2 היא US$169.99, ויורדת לUS$159.99 עם PRH.
- אישורים: שני הקווים הם UPA-A בלבד לפי הנתונים שלנו. אף אחד מהם לא מחבט של USAP.
Power 2 מכה חזק יותר. כאן זה לא קרוב.
בשלוש מתוך ארבע הצורות המקבילות Power 2 מנצחת את טור הכוח חד משמעית: 8.7 מול 8.35 ב-Vapor, 8.8 מול 8.4 ב-Ultre, 8.8 מול 8.3 במוארכת. רק הגוף הרחב של Pegasus כמעט שווה, 8.3 מול 8.2, וצורה זו מעולם לא הייתה בחירת הכוח באף קו.
קצף MPP זו הסיבה. זו ליבה קשה יותר שמחזירה אנרגיה מהר יותר, ומשום כך דרייבים יוצאים שטוחים יותר, ומכות סיום מסיימות נקודות במקום להאריך אותן. אם המשחק שלכם בנוי על סיום מקו הרקע, Jelly Bean 2 תרגיש כמו שמעכבת אתכם: קצף EMA הרך יותר דורש מכם לחולל בעצמכם את הקצב שהיא לא תחולל.
Power 2 גם מקבלת את ציוני הפופ הטובים יותר בכל הקטגוריות, וזה אותו אפקט נמדד במטבח: הכדור קופץ במקום להתיישב.
Jelly Bean 2 נותנת יותר ספין ובקרה בכל צורה וצורה
בקרה: 9.15 מול 8.7, 8.9 מול 8.4, 8.75 מול 8.3, 8.45 מול 8.0. ארבע מתוך ארבע, בממוצע כ-0.44 לטובת Jelly Bean 2. קצף רך יותר מחזיק את הכדור יותר זמן, ודיול ארוך יותר הוא מה שמאפשר לכוון דרופ במקום לקוות לאחד.
ספין: גם ארבע מתוך ארבע, וזה מה שמפתיע אנשים בגלל הפאה המשותפת. Jelly Bean 2 מודדת 2,380 עד 2,410 RPM לאורך הקו, מול כ-2,141 עד 2,381 ב-Power 2, והיא לוקחת את כל ציון הספין בהתמודדות ישירה. אותה HexGrit, אבל יותר דיול אומר יותר זמן לפאה לחכך בכדור.
זו הטענה לקו הזול יותר במשפט אחד: הוא טוב יותר בשני הדברים שבהם מנצחים באמת נקודות במשחק חובבני.
אז למה Power 2 נמכר יותר?
כך הוא, ואנחנו לא חושבים שהקונים טועים. שתי סיבות אמיתיות עולות מהמפרטים.
ראשית, Power 2 מסווינג קל יותר בשלוש מתוך ארבע הצורות: 108 מול 111.8 בגוף הרחב, 111 מול 118.5 בהיברידי Vapor, 115.15 מול 122.2 ב-Ultre. זה פער גדול, ב-Ultre במיוחד, וסווינג ווייט הוא הדבר שבו מבחינים הכי מהר כשמרימים מחבט.
שנית, כדור קשה יותר מחמיא להדגמה. עשר דקות של דרייבים עם מחבט MPP מרגישות עוצמתיות וחד משמעיות. עשר דקות עם קצף EMA מרגישות מעומענות עד שמספיק ריסטים מאחוריכם בשביל להבחין מה הדיול הנוסף קונה לכם. היתרונות של Jelly Bean 2 הם מהסוג שנצבר לאט; אלה של Power 2 מיידיים.
אף אחד מאלה לא שגיאת ציון מצדנו ולא טעות של הקונה. אלה פשוט שאלות שונות: מה מרגיש יותר טוב עכשיו ומה מנצח יותר נקודות בעוד שישה שבועות לא חייבים לקבל את אותה תשובה.
איזו צורת מחבט, בכל קו מוצרים
ב-Power 2, קחו את Ultre. ב-8.8 זו הצורה עם הציון הגבוה ביותר בקו והכי מספינית ב-~2,381 RPM, והראש השטוח שלה שומר על הקצב במכות מחוץ למרכז טוב יותר מ-Vapor בעלת הראש המעוקל שהיא בעצם מחליפה. זו גם זו שרוב קוני Power 2 נגמרים איתה. קחו את Vapor Power 2 (8.7) במקום רק אם אתם רוצים ידיים מהירות יותר: היא מסווינג 111 מול 115 של Ultre.
ב-Jelly Bean 2, קחו את Pegasus. ב-9.0 זו המחבט עם הציון הגבוה ביותר של 11SIX24 שדירגנו, עם הטוויסט ווייט הגבוה ביותר במותג, 7.15, ועם קריאת הספין הגבוה ביותר, 2,410 RPM. Vapor JB2 (8.85) היא האלטרנטיבה ההיברידית.
פירוט מלא של הצורות: השוואת צורות Power 2 והשוואת צורות Jelly Bean 2.
מחיר, ושימוש בקוד PRH ב-11SIX24
Power 2: US$209.99 במחירון, US$199.99 עם PRH. Jelly Bean 2: US$169.99 במחירון, US$159.99 עם PRH. אותו חיסכון של US$10 בשני הקווים ב-11six24.com, בכל צורה שתבחרו.
אז הפער האמיתי בין הקווים הוא US$40, והוא קונה לכם כדור קשה יותר וסווינג קל יותר תחת מחיר של כחצי נקודה בבקרה ובספין. שווה את זה אם אתם מסיימים נקודות בקצב; קשה להצדיק אם לא.
PRH הוא הקוד השותף הקבוע שלנו ולא מבצע עונתי, ומשום כך אין לו תפוגה. הפעילו אותו בקופה וודאו את שורת ההנחה לפני שאתם משלמים. פרטים בדף קוד ההנחה של 11SIX24.
איזה קו מוצרים כדאי לקנות?
- אתם מסיימים נקודות בקצב: Power 2. Ultre Power 2, ציון כולל 8.8, US$199.99 עם PRH.
- אתם מנצחים נקודות במטבח: Jelly Bean 2. Pegasus Jelly Bean 2, ציון כולל 9.0, US$159.99 עם PRH.
- אתם רוצים את הידיים המהירות ביותר במותג: Vapor Power 2, סווינג ווייט 111, US$199.99 עם PRH.
- אתם רוצים את הפאה היציבה ביותר: Pegasus Jelly Bean 2, טוויסט ווייט 7.15, הגבוה ביותר ב-11SIX24.
- אתם רוצים הכי הרבה ספין: Jelly Bean 2, שלוקחת את כל ציון הספין בהתמודדות ישירה בקו.
- אתם משחקים אירועי USAP: אף אחד מהשניים. שני הקווים הם UPA-A בלבד.
שיפוט סופי
בדירוג שלנו Jelly Bean 2 הוא הקו הטוב יותר והזול יותר, ואם אתם שחקני זוגות שמנצחים נקודות במיקום, זו הקנייה: Pegasus JB2 ב-US$159.99 היא המחבט הטוב ביותר ש-11SIX24 מייצרת, והיא עולה US$40 פחות מהמקום שמעליה.
אבל Power 2 היא לא הטעות שהמחיר שלה מרמז עליה. זו באמת הקו החזק יותר, היא מסווינג קל יותר ברוב הצורות, ואם אתם מסיימים נקודות מקו הרקע, הכדור MPP עושה משהו שכדור EMA לא יכול. קחו את Ultre ואל תרגישו רע עם ה-US$40.
משווים מחוץ למותג? ההשוואה שלנו בין Honolulu ל-11SIX24 שמה את שני הקווים מול המחבטים המדורגים גבוה ביותר שבדקנו.
שאלות נפוצות
Power 2 של 11SIX24 או Jelly Bean 2: מה כדאי לקנות?
Power 2 אם אתם מסיימים נקודות בקצב: היא מנצחת את טור הכוח בשלוש מתוך ארבע הצורות המקבילות, ו-Ultre Power 2 (8.8) היא הצורה שכדאי לקחת. Jelly Bean 2 אם אתם מנצחים נקודות במטבח: היא לוקחת בקרה וספין בכל ארבע הצורות, Pegasus Jelly Bean 2 (9.0) היא זו עם הציון הגבוה ביותר של 11SIX24 שדירגנו, והקו עולה US$40 פחות, US$159.99 מול US$199.99.
מה ההבדל בין Power 2 של 11SIX24 ל-Jelly Bean 2?
הליבה. שני הקווים משתמשים באותה פאת פחמן HexGrit, ומשום כך הגריט זהה. Power 2 משתמשת בקצף MPP קשה יותר במבנה תרמופורמד Gen 4, שמחזיר אנרגיה מהר יותר לכדור קשה ושטוח יותר. Jelly Bean 2 משתמשת בקצף EMA רך יותר במבנה יינויידי יצוק, שמחזיק את הכדור יותר זמן ליותר בקרה ויותר ספין.
האם Power 2 ו-Jelly Bean 2 משתמשות באותו גריט?
כן, שני הקווים משתמשים ב-HexGrit על פני פחמן, ומשום כך העמידות והנשיכה מהקופסה זהות בשני המקרים. Jelly Bean 2 עדיין מודדת RPM גבוה יותר (2,380 עד 2,410 מול כ-2,141 עד 2,381) כי הליבה EMA הרכה יותר נותנת לפאה יותר זמן על הכדור, לא כי המשטח שונה.
איזה מחבט של 11SIX24 הוא החזק ביותר?
Ultre Power 2 ו-Hurache-X Power 2, שתיהן עם כוח 8.8. Ultre היא המחבט הטוב יותר באופן כולל, 8.8 מול 8.5 של Hurache-X, כי הצורה ההיברידית עם הראש השטוח שלה שומרת על הקצב במכות מחוץ למרכז טוב יותר בהרבה: טוויסט ווייט 6.7 מול 5.9.
למה Power 2 יקרה יותר מ-Jelly Bean 2?
Power 2 היא שורת הפרימיום התרמופורמדית בליבת MPP של 11SIX24, במחיר US$209.99 (US$199.99 עם PRH), ו-Jelly Bean 2 היא שורת ה-EMA במגוף אחד במחיר US$169.99 (US$159.99 עם PRH). על US$40 מקבלים כדור קשיח ורב עוצמה יותר וסווינג ווייט קל יותר ברוב הצורות. זה לא קונה יותר ספין, יותר שליטה או ציון כללי גבוה יותר: בבדיקות שלנו Jelly Bean 2 מנצחת בשלושתן.
האם מחבטי 11SIX24 מאושרים על ידי USAP?
לא ברשומות שלנו: שורות Power 2 ו-Jelly Bean 2 מופיעות רק תחת UPA-A. אם משחקים באירועים בחסות USAP, בדקו את רשימת האישורים העדכנית עבור הצורה המדויקת שלכם לפני שנרשמים אליהם, ושיקלו חלופה בעלת אישור USAP כמו Honolulu J2CR הסטנדרטי.
מדריכים קשורים
הדביקו את הקוד בקופה, ואז קנו.
המותגים בעמוד הזה: 11SIX24. הקודים מופיעים על כל כפתור קנייה ובדף /deals.
התמודדויות נוספות שכדאי לקרות
השוואות שכוללות את אותם מחבטים כמו המחבט הזה.
עברו על כל השוואות של מחבטי הפיקלבול →