מדרגות עמידות הספין של מחבטי פיקלבול, Gen 4 ודירוגי ספין מוסברים (2026)
עודכן לאחרונה: אוקטובר 2026
אילו מחבטים שומרים על הספין שלהם, מה משמעות Gen 4 וספין Elite, וכל מחבט במדרגה 1 עם המחיר שלו אחרי קוד.
מדרגות עמידות הספין אומרות כמה ספין שומר משטח המחבט. בבדיקות מעבדה עצמאיות, הספין נמדד עם תותח כדורים, המשטח עובר סדרה סטנדרטית של פגיעות במהירות גבוהה, והספין נמדד שוב. מדרגה 1 איבדה פחות מ-5%, מדרגה 2 איבדה 5% עד 9.9%, מדרגה 3 איבדה 10% עד 19.9%, ומדרגה 4 איבדה 20% או יותר. מחבטים במדרגה 1 כוללים את קווי 11SIX24 Power 2 ו-Jelly Bean 2, Honolulu J2CR, J3CR ו-J6CR Crystal Blue, קו ה-Pro של Six Zero Coral, Spartus P1 Hybrid ו-Standard, וקו Vatic V-Sol Tour. הביקורות שלנו מציגות גם Gen (Gen 4 הוא ליבת קצף מלאה) ומדרגת ספין לפי ה-RPM שאנחנו מפרסמים (Elite זה 2,300 RPM ומעלה). כל מחבט במדרגה 1 מופיע למטה עם המחיר שלו אחרי קוד.
מחבטי פיקלבול בדרגת עמידות 1 (עד 5% אובדן ספין)
- Honolulu J2CR Crystal Blue Endurance Surface US$175.50 עם PRH
- Honolulu J3CR Crystal Blue Endurance Surface US$175.50 עם PRH
- Honolulu J6CR Crystal Blue Endurance Surface US$175.50 עם PRH
- 11SIX24 Pegasus Jelly Bean 2 US$159.99 עם PRH
- Six Zero Coral Pro Hybrid 16mm US$198 עם PRH10
- 11SIX24 Vapor Jelly Bean 2 US$159.99 עם PRH
- Six Zero Coral Pro Widebody 16mm US$198 עם PRH10
- 11SIX24 Ultre Power 2 US$199.99 עם PRH
- 11SIX24 Ultre Jelly Bean 2 US$159.99 עם PRH
- 11SIX24 Vapor Power 2 US$199.99 עם PRH
- 11SIX24 Hurache Jelly Bean 2 US$159.99 עם PRH
- 11SIX24 Pegasus Power 2 US$199.99 עם PRH
- Spartus P1 Standard US$197.99 עם PRH
- Six Zero Coral Pro Elongated 16mm US$198 עם PRH10
- Vatic Pro V-Sol Tour Bloom 16mm US$99.99 עם PRH
- Vatic Pro V-Sol Tour Flash 16mm US$99.99 עם PRH
- 11SIX24 Hurache-X Power 2 US$199.99 עם PRH
- Spartus P1 Hybrid US$197.99 עם PRH
- Vatic Pro V-Sol Tour Elongated 16mm US$99.99 עם PRH
- Luzz Cannon XPP M1 16mm US$152.15 עם PRH
מחבטי ספין אליטה (2,300 RPM ומעלה)
- Six Zero Coral Pro Widebody 16mm 2,485 RPM · US$198 עם PRH10
- Six Zero Coral Pro Elongated 16mm 2,483 RPM · US$198 עם PRH10
- Six Zero Coral Pro Hybrid 16mm 2,481 RPM · US$198 עם PRH10
- 11SIX24 Pegasus Jelly Bean 2 2,410 RPM · US$159.99 עם PRH
- 11SIX24 Ultre Jelly Bean 2 2,400 RPM · US$159.99 עם PRH
- Luzz Cannon XPP M1 16mm 2,400 RPM · US$152.15 עם PRH
- 11SIX24 Hurache Jelly Bean 2 2,390 RPM · US$159.99 עם PRH
- 11SIX24 Ultre Power 2 2,381 RPM · US$199.99 עם PRH
- 11SIX24 Vapor Jelly Bean 2 2,380 RPM · US$159.99 עם PRH
- Volair CMD HYB 16mm 2,380 RPM · US$161.99 עם PRH
- Engage X2 Pro 16mm 2,373 RPM · US$234 עם PRH
- Bread & Butter Loco 2 Hybrid 2,370 RPM · US$198 עם PRH
- Vatic Pro V-Sol Tour Flash 16mm 2,370 RPM · US$99.99 עם PRH
- Bread & Butter Loco 2 Elongated 2,360 RPM · US$198 עם PRH
- Vatic Pro V-Sol Tour Bloom 16mm 2,360 RPM · US$99.99 עם PRH
- Spartus P1 Elongated 2,358 RPM · US$197.99 עם PRH
- Spartus Spitfire Elongated 2,350 RPM · US$98.99 עם PRH
- Spartus P1 Hybrid 2,350 RPM · US$197.99 עם PRH
- Vatic Pro V-Sol Tour Elongated 16mm 2,350 RPM · US$99.99 עם PRH
- Spartus Spitfire Widebody 2,340 RPM · US$98.99 עם PRH
- 11SIX24 Pegasus Power 2 2,335 RPM · US$199.99 עם PRH
- 11SIX24 Hurache-X Power 2 2,335 RPM · US$199.99 עם PRH
- Aireo Cyclone 16mm 2,315 RPM · US$179 עם PRH
- Aireo Cyclone 16mm 2,315 RPM · US$179 עם PRH
- Aireo Cyclone 16mm 2,315 RPM · US$179 עם PRH
- Aireo Cyclone 16mm 2,315 RPM · US$188 עם PRH
- RPM Q2 Widebody 16mm 2,310 RPM · US$212.49 עם PRH
- Enhance EPP Turbo Widebody 2,302 RPM · US$99.99 עם PRH
- Enhance MPP Turbo Elongated 2,300 RPM · US$99.99 עם PRH
- Thrive Ignite Arc Elongated 2,300 RPM · US$197.99 עם PRH
- Enhance EPP Turbo Hybrid LH 2,300 RPM · US$99.99 עם PRH
- Thrive Ignite Elongated 2,300 RPM · US$197.99 עם PRH
- Friday Aura Elongated 2,300 RPM · US$119 עם PRH
איך בדקנו
כל מחבט שאנחנו מסקרים עובר את אותו פרוטוקול מגרש: משחק אישי, התמודדות ישירה ושימוש בטורנירים, לפני שכותבים מילה אחת. לכל המחבטים שלמטה יש ביקורת מלאה באתר; לחצו כדי לראות ציונים, מפרטים וההצעה שמצאנו לכל אחד.
השוו ביקורות מלאות, ואז השתמשו בקוד מאומת.
השתמשו בדפי הביקורות לציונים, ובדף הדילים לקודים פעילים.
דורות המחבטים: Gen 2, Gen 3, Gen 4 ו-Gen 4.5
- Gen 2: מחבט תרמופורמד, מחובר בחום לחוד אחד סביב ליבת דבש מפוליפרופילן. חד וחזק.
- Gen 3: ליבת הדבש עם קצף נוסף, לרוב סביב הקצה או מוזרק לתוך הליבה, ליציבות גבוהה יותר ולתחושה רכה יותר.
- Gen 4: ליבת קצף מלאה בלי דבש. רוב המחבטים שהאנשים רוצים ב-2026 הם Gen 4: יותר כוח, יותר זמן מגע ונקודת פגיעה גדולה יותר.
- Gen 4.5: התווית של המותג לקצף בצפיפויות שונות (Honolulu משתמש בה עבור משפחות J2CR, J6CR ו-J3CR).
דרגות ספין: אליטה, טוב ובינוני
- ספין אליטה: 2,300 RPM ומעלה.
- ספין טוב: 2,100 עד 2,299 RPM.
- ספין בינוני: מתחת ל-2,100 RPM.
- RPM הוא המספר שאנחנו רושמים בכל ביקורת. מחבט בלי RPM מפורסם לא מקבל תג ספין.
דרגות עמידות הספין: מדרגה 1 עד מדרגה 4
- Tier 1: אובדן ספין מתחת ל-5%. המשטח כמעט לא דוהה.
- Tier 2: אובדן של 5% עד 9.9%. שומר על המרקם עם ירידה קטנה והדרגתית.
- Tier 3: אובדן של 10% עד 19.9%. ירידה מורגשת בספין לאורך זמן.
- Tier 4: אובדן של 20% או יותר. המשטח מאבד חמישית או יותר מהתפיסה שלו.
- הדרגות מגיעות מבדיקות מעבדה עצמאיות: הספין נמדד עם תותח כדורים, המשטח עבר סבב סטנדרטי של פגיעות במהירות גבוהה, ואז הספין נמדד שוב. מחבט בלי דירוג באתר שלנו עוד לא עבר את הבדיקה הזו.
גריט עמיד
תג ה-Durable grit אומר שהמשטח משתמש במשטח גריט בעל שם שהמותג בונה כדי לשמור על המרקם שלו יותר זמן מאשר משטח פחמן פשוט: Crystal Blue, ArmorGrit, HexGrit, PermaGrit, SICmatrix, DiamondGrit, EverGrit, Space Dust, Nanograph Grit, InfiniGrit או DuraSpin. כל משטח פחמן מאבד קצת מהתפיסה שלו עם המשחק; המשטחים האלה בנויים כדי להאט את זה. נקו כל משטח בין המשחקים כדי לשמור על המרקם שלו.
שאלות נפוצות
מהו מחבט פיקלבול דור 4?
מחבט עם ליבת קצף מלאה ובלי דבש. מחבטי Gen 4 נותנים יותר כוח, יותר זמן מגע ונקודת פגיעה גדולה יותר ממחבטי דבש.
אילו מחבטי פיקלבול שומרים על הספין שלהם הכי הרבה זמן?
מחבטי פיקלבול במדרגת עמידות ספין 1, שאיבדו פחות מ-5% מהספין שלהם בבדיקות פגיעות עצמאיות במעבדה: קווי 11SIX24 Power 2 ו-Jelly Bean 2, Honolulu J2CR, J3CR ו-J6CR Crystal Blue, קו ה-Pro של Six Zero Coral, Spartus P1 Hybrid ו-Standard, וקו Vatic V-Sol Tour. הרשימה המלאה עם המחירים נמצאת בעמוד הזה.
מה המשמעות של עמידות ספין בדרגה 1?
משטח המחבט איבד פחות מ-5% מהספין שלו לאחר סדרה סטנדרטית של פגיעות במהירות גבוהה בבדיקות מעבדה עצמאיות. מדרגה 2 היא 5% עד 9.9%, מדרגה 3 היא 10% עד 19.9% ומדרגה 4 היא 20% או יותר.
כמה זה ספין ברמה אליטה?
2,300 RPM ומעלה במספרי הספין שאנחנו מפרסמים. טוב זה 2,100 עד 2,299 RPM, ובינוני זה מתחת ל-2,100.
מדריכים קשורים
הדביקו את הקוד בקופה, ואז קנו.
רוב מותגי השותפים משתמשים ב-PRH. אם למותג יש קוד אחר (למשל Ronbus), הוא מופיע בביקורת של המחבט ובדף /deals.