V-Sol Tour מול Spartus Spitfire: US$1 הבדל, נבדקו
עודכן לאחרונה: אוקטובר 2026
שני מחבטי פיקלבול מקצף עם גריט עמיד בעיקרו באותו מחיר, ול-Tour יש ההיברידי היחיד.
קנו את Spartus Spitfire אם אתם רוצים מחבט מוארך או רחב, ואת Vatic V-Sol Tour Flash אם אתם רוצים היברידי.
Spitfire מגיע בשתי צורות וה-Tour בשלוש, ו-Spitfire Widebody (9.0) גם עולה על Tour Bloom (8.6) באותו המחיר. התמודדות ישירה בצורה המוארכת, Spitfire מנצח בבירור: 8.8 לעומת ה-8.5 של Tour Elongated, עם סלחנות (8.7 לעומת 7.5) ובקרה (7.9 לעומת 7.2) טובות בהרבה. Tour Elongated מחטיא (9.0 כוח לעומת 8.5) וזה הטיעון שלו. שניהם מאושרים ב-USAP, שניהם מקצף 16mm, שניהם מבטיחים גריט עמיד, ושניהם מסתובבים סביב 2,350 RPM. המחיר למעשה זהה: Spitfire עולה US$98.99 עם הקוד PRH וכל Tour עולה US$99.99 עם הקוד PRH, הפרש של דולר.
איך בדקנו
כל מחבט שאנחנו מסקרים עובר את אותו פרוטוקול מגרש: משחק אישי, התמודדות ישירה ושימוש בטורנירים, לפני שכותבים מילה אחת. לכל המחבטים שלמטה יש ביקורת מלאה באתר; לחצו כדי לראות ציונים, מפרטים וההצעה שמצאנו לכל אחד.
הדירוגים
כל קטגוריה שלמטה מקשרת לביקורת המלאה של המחבט.
- יותר ריץ' מהצורה המוארכת
- יותר תמרוז (9.4 vs 8.5)
- יותר בקרה (8.5 vs 7.9)
- סווינג קל יותר (107 לעומת ~115 סווינג ווייט)
- יציבות גבוהה יותר במכות מחוץ למרכז (7.1 לעומת ~6.2 טוויסט ווייט)
- יותר תמרוז (9.4 vs 8.5)
- יותר בקרה (8.5 vs 7.9)
- סווינג קל יותר (107 לעומת ~115 סווינג ווייט)
- יציבות גבוהה יותר במכות מחוץ למרכז (7.1 לעומת ~6.2 טוויסט ווייט)
- הריץ' הגדול יותר של צורה מוארכת
הקודים על כפתורי הקנייה למעלה זהים לטבלה שלנו ב/deals. רוב מותגי השותפים משתמשים בPRH (HEAD משתמש בPRH15). הכפתורים פותחים את קישור השותפים; הדביקו את הקוד בקופה אם המותג מבקש.
קנו Spitfire Elongated או Spitfire Widebody עם הקוד הפעיל
כל כפתור הוא קישור שותפים במחיר המבצע שאנחנו מציינים. העתיקו את תיבת הקוד בביקורת המלאה, או השתמשו בקוד שמופיע על תווית הכפתור.
התשובה הקצרה
שני המחבטים האלה מגיעים לאותו מקום מכיוונים שונים. שניהם מחבטי ליבת קצף בעובי 16mm שעולים בערך US$99 עם קוד, שניהם מאושרים על ידי USAP, שניהם נמכרים על גריט שאמור להחזיק מעמד יותר מ-peel-ply רגיל, ושניהם מודדים בערך 2,350 RPM. על הנייר זו אותה קנייה.
ההבדל שחשוב הוא מלאי, לא ביצועים: ה-Spitfire מגיע בצורה מוארכת ורחבה, וה-V-Sol Tour מגיע בשלוש צורות: Bloom (רחב), Flash (היברידי) ו-Elongated. אם אתם רוצים היברידי במחיר הזה, ה-Tour Flash הוא המועמד היחיד. בשביל צורה רחבה, השוו בין Spitfire Widebody (9.0, US$98.99 עם PRH) ל-Tour Bloom (8.6, US$99.99 עם PRH).
אם אתם כן רוצים צורה מוארכת, ה-Spitfire הוא המחבט הטוב יותר, והפער גדול במפרטים שמכריעים על החטאות.
ארבעתם זה לצד זה
- Spartus Spitfire Elongated: ~7.7 oz · SW ~115 · TW ~6.2 · ~2,350 RPM · ציון כולל 8.8 (8.5 כח, 7.9 בקרה, 9.5 ספין, 8.7 סלחנות) · PermaGritNano · US$98.99 עם PRH.
- V-Sol Tour Bloom (רחב): 8.0 oz · ~2,360 RPM · ציון כולל 8.6 (8.4 כח, 8.2 בקרה, 9.25 ספין, 8.4 סלחנות) · Evergrit · US$99.99 עם PRH.
- V-Sol Tour Flash (היברידי): 8.0 oz · ~2,370 RPM · ציון כולל 8.55 (8.7 כח, 7.9 בקרה, 9.25 ספין, 8.1 סלחנות) · Evergrit · US$99.99 עם PRH.
- V-Sol Tour Elongated: 8.0 oz · SW 118 · TW 6.3 · ~2,350 RPM · ציון כולל 8.5 (9.0 כח, 7.2 בקרה, 9.2 ספין, 7.5 סלחנות) · Evergrit · US$99.99 עם PRH.
- ארבעת המחבטים הם 16mm, כולם מאושרים על ידי USAP, לכולם אחריות של 1 שנה. הקוד PRH עובד בשני המותגים.
מוארך מול מוארך: ה-Spitfire מנצח.
זו ההתמודדות הישירה היחידה כאן, וה-Spitfire לוקח אותה 8.8 מול 8.5. ההפרש לא במספרי הכותרת, הוא במה שקורה כשמחטיאים את מרכז המחבט: 8.7 סלחנות מול 7.5, ו-7.9 בקרה מול 7.2. פער סלחנות של 1.2 נקודות בין שני מחבטים באותו מחיר הוא גדול.
ה-Spitfire הוא גם הקל והמהיר יותר משני המחבטים: בערך 7.7 oz מול 8.0, סווינג ווייט ~115 מול 118. ההערות של Vatic עצמה על ה-Tour Elongated מסמנות את אותו דבר שמדדנו: ידיים איטיות יותר מה-Flash ההיברידי, ודרייבים מחוץ למרכז שמאבדים מהירות על טוויסט ווייט של 6.3.
מה שה-Tour Elongated מחזיר לכם זה כדור קשה יותר. 9.0 כח מול 8.5, ו-8.9 פופ מול 8.1. אם אתם רוצים מחבט מוארך רק להגשה ולדרייב, זו סיבה אמיתית לבחור בו, וזו הסיבה היחידה שלנו.
היתרון האמיתי של ה-Tour הוא ה-Bloom.
ה-V-Sol Tour הטוב ביותר הוא לא המוארך. ה-Bloom הרחב מקבל ציון כולל 8.6, הגבוה מבין השלושה, והוא המחבט היחיד בהשוואה הזו עם ציון בקרה מעל 8.0. הוא גם ה-Tour הסלחני ביותר עם 8.4, והוא מספק סווינג מהיר יותר מהמוארך, כי הצורה שמה פחות מסה קדימה.
זה הופך אותו לתשובה לשאלה שה-Spitfire לא יכול לענות עליה בכלל: מהו הרחב הטוב ביותר מליבת קצף בסביבות US$100 עם גריט עמיד? Spartus לא מייצרת כזה. אם אתם משחקים בצורה רחבה ואתם לא מתכוונים להחליף, ה-Bloom הוא הקנייה בעמוד הזה.
ה-Flash ההיברידי יושב ביניהם בציון כולל 8.55: יותר כח מה-Bloom, פחות בקרה, קו היברידי, ובחירה של ידית 5.3" או 5.6". אזהרה אחת שהקטלוג של Vatic עצמה מרוויח: ה-Tour Flash הוא מחבט אחר מה-V-SOL Pro Flash הישן, וקל מאוד לבלבל ביניהם באותו חנות. השוואת צורות ה-V-Sol Tour שלנו שומרת על ההבחנה.
גריט: שתי טענות לאורך חיים, אחת עם יותר ראיות.
שני המותגים מוכרים אותם על אורך חיי המשטח. אצל Spartus זה נקרא PermaGritNano, ואצל Vatic זה נקרא Evergrit, ושתי הטכנולוגיות נמכרות על כך שהן שומרות על המרקם יותר זמן מפני peel-ply שמחליקות בתוך חודשיים.
בנשיכה הנמדדת ה-Spitfire מוביל: ציון ספין של 9.5 מול 9.2–9.25 בכל משפחת ה-Tour, למרות קריאות RPM כמעט זהות. הפער הזה הוא הציון שלנו לאופן שהפנים מתנהגות במגע מכוון, לא רק המספר שמחזירה מערכת מדידת הספין.
מבחינת אורך החיים, לאף אחד אין היסטוריה שמכריעה. ביקורת של Spitfire שלנו מציינת ש-PermaGritNano עדיין זקוק לנתוני משחק ממושכים, ו-Evergrit חדש באותה מידה. התייחסו לשתי הטענות כמבטיחות ולא כהוכחות, וקנו לפי איך המחבט משחק היום.
מלאי הוא שיקול אמיתי ב-Tour.
כדאי לומר בפשטות כי זה כבר לתעה קונים: ה-V-Sol Tour אזל במהדורות מאז ההשקה, ושלוש הצורות מופיעות בקטלוגים שבהם קל מאוד להוסיף לעגלה את הצורה הלא נכונה. בדקו את הצורה בדף המוצר לפני שאתם משלמים, לא אחרי.
Spitfire היה היציב יותר מבחינת זמינות. אם אתם קונים היום ולא מחכים, זה חשוב יותר מהבדל של 0.1 בציון.
המחיר עם הקוד PRH
Spartus Spitfire: US$109.99 במחירון, US$98.99 עם PRH (10% הנחה) ב-Spartus. ראו את דף קוד ההנחה של Spartus.
V-Sol Tour, כל צורה: US$109.99 במחירון, US$99.99 עם PRH (הנחה של US$10) ב-Vatic Pro. ראו את עמוד קוד ההנחה שלנו ל-Vatic Pro.
הפרש של דולר. אל תיתנו למחיר להכריע בבחירה הזאת, אין לו מה לומר. שני הקודים הם קודי שותפים קבועים ולא מבצעים עונתיים, ולאף אחד מהם אין תאריך תפוגה; הקלידו אותם בקופה וודאו את שורת ההנחה.
איזה כדאי לקנות?
- אם אתם רוצים מחבט מוארך: Spartus Spitfire, ציון כולל 8.8, US$98.99 עם PRH.
- אם אתם רוצים מחבט רחב: V-Sol Tour Bloom, ציון כולל 8.6, US$99.99 עם PRH. אין ל-Spartus מחבט רחב במחיר הזה.
- אם אתם רוצים היברידי: V-Sol Tour Flash, ציון כולל 8.55, US$99.99 עם PRH.
- אם אתם רוצים את המכה החזקה ביותר: V-Sol Tour Elongated, 9.0 כוח, US$99.99 עם PRH.
- אם אתם מחטיאים את האמצע: Spitfire, עם 8.7 סלחנות לעומת ה-7.5 של Tour Elongated.
- אם אתם רוצים ספין מקסימלי: Spitfire, ציון ספין 9.5, הגבוה כאן.
שיפוט סופי
Spartus Spitfire הוא המחבט הטוב יותר מבין שני מחבטי הדגל והמחבט שכדאי לקנות אם הצורה שלו מתאימה לכם: ציון גבוה יותר, יותר ספין, יותר סלחנות, סווינג קל יותר וזול יותר בדולר. מול Tour Elongated ספציפית זו ניצחון ברור, לא תוצאה צמודה.
V-Sol Tour זוכה במקומו בכך שהוא מכסה שטח ש-Spartus לא מכסה. Bloom הוא הרחב מקצף הטוב ביותר במחיר שמתחת ל-US$100 עם טענות גריט עמיד שבדקנו, וזו המלצה אמיתית ולא פרס ניחום. בחרו קודם את הצורה; במחיר הזה הצורה היא המחבט.
שאלות נפוצות
Vatic V-Sol Tour או Spartus Spitfire, איזה מהם כדאי לקנות?
Spitfire אם אתם רוצים מחבט מוארך: הוא מקבל 8.8 לעומת ה-8.5 של Tour Elongated, עם סלחנות (8.7 לעומת 7.5) ובקרה (7.9 לעומת 7.2) טובות בהרבה, והוא עולה דולר פחות. למחבט רחב, Spitfire Widebody מקבל 9.0 לעומת ה-8.6 של Tour Bloom באותו המחיר. Tour Flash אם אתם רוצים היברידי, כי ל-Spitfire אין צורה היברידית.
איזו צורת V-Sol Tour הכי טובה?
Bloom הרחב, עם ציון כולל 8.6. יש לו את ציון הבקרה הטוב ביותר מבין השלושה (8.2), את הסלחנות הטובה ביותר (8.4) ואת הידיים המהירות ביותר. Flash ההיברידי הוא 8.55 וה-Elongated הוא 8.5, אבל Elongated נותן את המכה החזקה ביותר עם 9.0 כוח, ומאבד הרבה סלחנות עם 7.5.
מה יותר טוב, Evergrit או PermaGritNano?
באחיזה שנמדדה PermaGritNano של Spitfire מוביל: ציון ספין של 9.5 מול 9.2–9.25 בכל סדרת Evergrit Tour, לפי קריאות RPM כמעט זהות. לעניין עמידות לאורך זמן, לשניהם אין עדיין מספיק נתוני משחק כדי להכריע. שניהם משטחים חדשים שנמכרים על שמירת המרקם לאורך זמן רב יותר מ-peel-ply; התייחסו לשתי הטענות כמבטיחות ולא מוכחות.
מה המחיר של V-Sol Tour ושל Spartus Spitfire?
שניהם נמכרים במחירון US$109.99. Spitfire עולה US$98.99 עם הקוד PRH (10% הנחה ב-Spartus) וכל צורה של V-Sol Tour עולה US$99.99 עם הקוד PRH (US$10 הנחה ב-Vatic Pro), הפרש של דולר, אז המחיר לא צריך להכריע בבחירה הזאת.
האם V-Sol Tour ו-Spartus Spitfire מאושרים ב-USAP?
כן, שניהם. כל שלוש צורות V-Sol Tour וה-Spartus Spitfire Elongated מאושרות ב-USAP ובאות עם אחריות של 1 שנה. בדקו את רשימת האישורים העדכנית לגבי הדגם המדויק שלכם לפני אירוע מוכר.
האם V-Sol Tour Flash זהה ל-V-SOL Pro Flash?
לא, אלה שני מחבטים שונים, וקל לבלבל ביניהם כי הם מופיעים באותו חנות. Tour Flash הוא ההיברידי בסדרת Tour החדשה עם פני Evergrit. V-SOL Pro Flash הוא המחבט הישן. בדקו שהמודעה מציינת Tour לפני שאתם משלמים.
מדריכים קשורים
הדביקו את הקוד בקופה, ואז קנו.
המותגים בעמוד הזה: Spartus ו-Vatic Pro. הקודים מופיעים על כל כפתור קנייה ובדף /deals.